SPAM.

 Tu możecie zostawiać linki do swoich blogów. Na pewno je odwiedzimy. Pozdrawiamy. xoxo

47 komentarzy:

 1. http://www.one-direction-is-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, chciałam bardzo serdecznie zaprosić cię na mojego bloga, którego prowadzę wraz z koleżanką. Liczę na jakiś szczery komentarz i mam nadzieję, że Ci się spodoba :) http://love-pain-addiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, chciałam Cię zaprosić na mojego bloga, który jest o One Direction. Liczę na to, że wpadniesz, poczytasz oraz szczerze skomentujesz http://loveismagiccc.blogspot.com/ :) -Nicole:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na moim nowy blogu pojawił się już trzeci rozdział z perspektywy Noami! Więc serdecznie zapraszam do czytania, komentowania, zadawania pytań i dodawania do obserwowanych (: http://justpretendingthatwerecool.blogspot.com/ Przepraszam za spam, ale zależy mi na wybiciu się z nowym blogiem w świecie blogspotu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://sky-and-lou-story.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 6. http://onedirection-imaginy14.blogspot.com/ ZAPRASZAM! ;dd

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.gottabeyou1direland.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 8. http://and-little-things-1d.blogspot.com/


  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com
  Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej jeśli miała byś ochotę to chciał bym cię zaprosić na mojego nowego bloga z opowiadaniem ;)
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. http://one-thing-take-you-to-another-world.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszaMy.:) Dopiero zaczyamy,ale niebawem pojawi się 1 rozd.;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Moje blogi z małą zachętą ...

  http://musicismydrugstorybyneversayneverlove.blogspot.com/

  Główną bohaterką jest prawie 18 letnia Carly . Jej rodzice rozwiedli się gdy miała rok . Pomimo to dziewczyna była szczęśliwa . Jej matka postanowiła jak najlepiej wykorzystać jej talent muzyczny i wokalny ( jej głos jest piękny , choć sama uważa że jest przeciętny ). Praktycznie od małego tworzy muzykę.
  Wszystko było poukładane , do czasu.

  Co się stanie , gdy Carly opuści Amerykę i powróci do rodzinnego , deszczowego Londynu ?

  http://thestoryofextraordinarygirl.blogspot.com/

  Historia Isli , której życie to ciąg dramatów i niepowodzeń.

  Co zmieni w jej życiu powrót do miejsca w którym ta opowieść się rozpoczęła ?
  Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje ?
  Ile razy można wybaczyć?


  http://threeinonebody.blogspot.com/

  Opowieść o Hope/Skyler czyli dwóch osobach mieszkających w jednym ciele.
  Hope była zwykłą dziewczyną . W pewnym momencie zaczęły spadać na nią same ciosy . Ojciec umarł ,Brat , Christian wyjechał, matka zaczęła chorować , najlepszy przyjaciel opuścił ją.Wypadek któremu uległa sprawił że oprócz uszkodzenia serca zyskała powierniczkę , Sky .Dzięki przeprowadzce z maleńkiej wioski do wielkiego Liverpoolu odzyskała pewność siebie i znalazła miłość . Kiedy umiera ostatni członek jej rodziny , mama , musi zamieszkać wraz z siostrą w domu brata.
  Po raz kolejny musi zacząć od nowa. Jak potoczą się jej dalsze losy ?

  http://jedzbawsieikochaj-onedirection.blogspot.com/

  Historia Sky i jej paczki . Pozytywnie zakręcona , chcąca być inna , niepodążająca za trendami dziewczyna w zamian za niespodziankę , obiecuje wujkowi zaopiekować sie pod jego nieobecność pewnym zespołem . Tyle że to nie jest takie proste jak myślała ...

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o One Direction
  we-and-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. [Spam]
  Cześć, chciałabym Cię serdecznie zaprosić na już czwarty rozdział z perspektywy Liv, który pojawił się na blogu -> http://love-treachery-disease.blogspot.com Mam nadzieje, że skomentujesz a jak sie spodoba to zaobserwujesz! - Maya ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Cię na: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie możesz dopuścić do własnego upadku, nawet jeśli wszystko wokół ciebie właśnie upada. Śmierć (...)
  Kontrowersyjny blog o One Direction, w którym nie wszystko jest kolorowe, a powiedzenie "pozory mylą" nabiera jeszcze intensywniejszego znaczenia. Nie daj się omamić.
  iwantanotherworldagain.blogspot.com
  wszelkie pytania kieruj na moje konto na twitterze: @ladycatherinex3 :)

  OdpowiedzUsuń
 17. "Toczyłam walkę ze sobą, nie wiedząc w co uwierzyć. Każde słowo w mojej głowie o nim, sprawiało mi ból. Ból z którym pomału przestawałam walczyć. Dawałam mu szanse, aby przejął cale moje ciało; aby mnie zniszczył do końca."
  Serdecznie zapraszam na nowy, już z 7 rozdział na blogu:
  http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com/
  Pozdrawiam gorąco, Jula :P

  OdpowiedzUsuń


 18. Mily jest kruchą siedemnastolatką po wielu przejściach. Jeszcze niedawno musiała uporać się ze stratą chłopaka, rezygnacją z marzeń oraz wykonywanej pasji. Niewątpliwie ostatni czas jest dla niej okresem pełnych upadków. Ale czy nadejdzie czas na wzloty? Czy obecność przyjaciół wesprze dziewczynę na duchu i czy poradzi sobie ona z nadchodzącymi przeciwnościami losu? Czy dawni wrogowie przypomną jej o sobie? I w jaki sposób pozbędzie się ich ona z życia? Czy jedno wydarzenie zburzy dotychczas budowaną harmonię? I jak na nieoczekiwane wieści zareagują przyjaciele? Czy będą nadal trwać przy drobnej dziewczynie? Odpowiedzi na te pytania poznacie czytając moje opowiadanie. Serdecznie zapraszam <3


  i-can-be-your-shelter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 21. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, który liczy już cztery rozdziały. Historia opowiada o Rosalie, która została pokrzywdzona przez los. Najpierw śmierć matki, sierociniec, a następnie życie na własną rękę, podczas którego poznaje chłopaka. Kiedy myśli, że może być coraz lepiej, zostawia ją, gdyż chce się teraz skupić na karierze. Załamana Ros postanawia opuścić rodzinne miasto – Londyn – w którym jak mówi nic jej już nie trzyma i przeprowadza się do Stanów w poszukiwaniu swojej cioci, siostry jej zmarłej mamy. Czy to się jej uda? Czy w los się do niej uśmiechnie? Wszystkiego się dowiesz czytając. Jeśli znajdziesz czas i wejdziesz na mojego bloga, przeczytasz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, obserwowania i w ogóle, pozostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Przepraszam za spam, pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam :)

  http://anything-is-possible-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. spam.
  zapraszam na nowy rozdział na http://we-gotta-vibe-you-cant-define.blogspot.com/
  mam nadzieję, że Ci się spodoba i liczę na szczerą opinię ;))

  OdpowiedzUsuń
 24. zapraszam do mnie :)
  you-are-mine-i-am-yours.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Inna niż wszystkie,pełna tajemnic,niewyjaśnionych sytuacji historia.Całkeim zwyczajna,jednak intrygująca...sprawdź sam na: http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/
  Dośka i Eve ;*

  OdpowiedzUsuń
 26. Nikki Alves pracowała przez jedenaście lat jako tajniak. W końcu postanowiła zmienić swoje życie, ponieważ czuła się wypalona zawodowo. Potem zgodziła się przyjąć posadę szefa zespołu NCIS, lecz dokończyła do końca pierwszą sprawę, po czym złożyła rezygnacje.
  Zdecydowała się na wyjazd do Włoch. Czy ten wyjazd zmieni jej życie? Co się stanie? Czy los ma jakiś plan? Czy zmieni siebie oraz swoje życie na lepsze? A może na gorsze?
  Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te pytania to zapraszam na swojego bloga.
  http://patrzenie-w-tym-samym-kierunku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 2 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 28. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 29. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-osmy.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)
  Rozdział ósmy
  „A, więc, to jest Bella moja dziewczyna”
  Oczami Nialla
  Czy tak trudno zrozumieć, że chce się przejść? Widocznie tak. Nie mogą w końcu dać mi trochę luzu i nie wypytywać co robię, kiedy nie ma ich w pobliżu!
  Z trudem wydostałem się z domu, kiedy oni oglądali bardzo interesujący film. Sądzę, ze propozycja dość dobrze nie była przemyślana, bo połowa towarzystwa usypiała. Kiedy w końcu zniknąłem z pola widzenia biegiem skierowałem się do parku, by zdążyć na czas, choć i tak wiedziałem, że to niemożliwe. W tej chwili przydała, by się być super bohaterem albo przynajmniej się teleportować.
  Oczywiście mogłem wyjść wcześniej i spokojnie spacerkiem dojść do parku niestety, jeśli chciałem wyjść bez wywiadu środowiskowego ta opcja była jedyną. Przez nich moje starania poszły na marne. Kilku godzinne przygotowania poszły w piach.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. [spam]
  Czy rozpoczęcie nowego rozdziału swojego życia oznacza bycie szczęśliwszym? Czy wszystko ułoży się wtedy gdy spełni jedne ze swoich największych marzeń? A może Ally jest zaślepiona i nie zauważa tego, że to zbyt piękne by było prawdziwe?
  Zapraszam na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/ historię o miłości, która zrozumie dopiero, gdy straci. Pojawił się prolog. - amber

  OdpowiedzUsuń
 31. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 3 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 32. ~' Czułam , jak wszystko we mnie pływa . Uczucie podobne do zakochania , lecz to nie to . Czułam pewną euforię , zmieszaną z niepewnością , co odpowiadała w moim organiźmie jako niepokój z nutką tajemniczości . ' - na trrembles pojawił się 4 rozdział , a Ty chyba go czytasz :) Serdecznie zapraszam , oczywiście czekam na komentarz miły lub nie :* Jeśli nie jesteś w obserwowanych ,a podoba Ci się , to bardzo bym się ucieszyła , gdybyś się na tej liście znalazła : * z góry dziękuję :) http://trrembles.blogspot.com/2013/03/chapter-4.html PRZEPRASZAM ZA SPAM :c

  OdpowiedzUsuń
 33. spam.
  zapraszam na 4 rozdział na http://we-gotta-vibe-you-cant-define.blogspot.com/ ;))

  i również zapraszam na moje dwa inne blogi ;D
  http://beautifuldangerouandmystery.blogspot.com/
  i na
  http://idontknowwhybutimissyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. ttp://internally-torn.blogspot.com/ Caroline.
  19 latka nie mająca planów ani chęci do życia. Wciąż próbuje się otrząsnąć po stracie siostry. Zaplątana w sieć używek i kłamstw, którą własnoręcznie utkała. Czy jej życie zmieni się na lepsze w ciągu zaledwie dwóch miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
 35. louis-younger-sister.blogspot.com

  Historia 13-letniej Nicoli, która dowiaduje się, że jak była mała została porwana. Dziewczyna musi wyjechać do swojej prawdziwej rozdziny, do Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Poznaje swoją rodzinę, zamieszkuje ze starszym bratem i jego przyjaciółmi z zespołu.
  Czy chłopaki dadzą radę wychowywać młodszą siostrę Tomlinson? Czy Niki odnajdzie się w nowym życiu? Jak potoczy się dalszy los młodej dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 36. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 4 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 37. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 38. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 39. Dwoje ludzi, dwa całkowicie różne podejścia do życia i codziennych spraw. Los sprawi, że spotkają się ponownie w kryzysowej sytuacji, co bardzo nie spodoba się w szczególności jednej osobie. Czy postawią na swoim i uda im się stworzyć coś pięknego? Zwłaszcza, że ludzie będą kłaść im kłody pod nogi. W końcu miłość to nie wszystko. Co z tego, że fizycznie do siebie pasują skoro charakterami nie za bardzo?

  http://ksiega-opowiadan-klaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 5 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinie. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 41. Hej ^^ Może chcesz poczytać coś o Niallu? gorzka-strona-cukierka.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 42. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To opis REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Styles'a.

  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Opowiadanie o Niallu [SPAM]
  Historia jest o szesnastoletniej Chanel Styles, która została pokrzywdzona przez los.Kiedy była mała, jej jedynym przyjacielem był brat, Harry.Ona potrzebowała go...On jej...Pewnego dnia, Harry postanowił wyjechać wraz ze swoim ojcem do Londynu, aby spełniać swoje marzenia.Zostawił ją samą, zagubioną w tym wszystkim.Codziennie błagała boga na kolanach, aby Harry wrócił i wszystko było jak dawniej.Jednak on nie wracał...Powoli traciła nadzieję. Zaczęły się problemy...Jej świat nagle przyśpiesza, kiedy zostaje zmuszona, aby przeprowadzić się do swojego znienawidzonego brata i jego kolegi z zespołu.Po pewnym czasie wszystko się komplikuje.Chcesz wiedzieć co będzie dalej? Zapraszam na: loveme-likeyou-do.blogspot.com/
  Dalej nie przekonana ? Obejrzyj zwiastun:
  http://www.youtube.com/watch?v=QObcS4vIglI&feature=youtu.be
  Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 45. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...
  W opowiadaniu nie zabraknie postaci Harry'ego Stylesa...Ale innego, niż sądzicie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 47. Serdecznie zapraszam na nowego bloga, na którym już pojawił się prolog. :)
  Link do strony: http://you-took-my-heart-bvb-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=u1k3i8yOIcY
  Walka o władzę na świecie, nie zostaje rozstrzygnięta. Panująca do tej pory piątka mężczyzn opada z sił, a ich odwieczny wróg - F.E.A.R., wręcz przeciwnie. Żadna ze stron nie zamierza jednak odpuścić. Wszechogarniający chaos staje się, coraz bardziej groźny, ale do czasu. Osiemnastoletnia Destiny - ulubienica samego Lucyfera, zostaje wysłana na ziemię by rozwiązać krwawy konflikt. Z rozkazu Pana Ciemności, udaje się na stronę dotychczasowych władców zwanych Wild Ones, którzy przyjmują ją z nieskrywaną radością. Istnieje jednak wyjątek. Andy Biersack podchodzi sceptycznie do upadłej anielicy i widocznie nie zamierza zmienić swojego zdania. Czas, ku zaskoczeniu wszystkich, powoduje, że Destiny oraz Prorok zaczynają odczuwać, dotąd nieznane sobie emocje. Co stanie się, kiedy Lucyfer, mający do tej pory nadzieję na wspólną przyszłość z podwładną, odkryje prawdę? Jak postąpi niedoświadczona anielica, gdy dojdzie do ostatecznej bitwy pomiędzy Wild Ones, a F.E.A.R.'em? Czy będzie miała w niej swój udział, tak jak planowano od początku?
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń