Bohaterowie.



Cheryl Collins – utalentowana muzycznie 17 latka, mieszkająca w Londynie. Ma bogatą matkę, która nie zwraca na swoją córkę uwagi, przez co stała się bezczelna, chamska. Pod  maską wrednej laski, kryje się jednak wrażliwa dziewczyna, która została zraniona przez chłopaka. Do teraz nie może się po tym pozbierać, jednak wszystko ukrywa. Jej talentem jest śpiew i gra na gitarze. Jednak to gitarę elektryczną kocha najbardziej.

Amanda Brown – od zawsze najlepsza przyjaciółka Cheryl. Tylko ona jest w stanie czasem nad nią zapanować, uspokoić ją. Jest cichą, spokojną 17 - latką, zupełnym przeciwieństwem swojej przyjaciółki. Tylko przed nią Cheryl się otwiera, zawsze się wspierają. To właśnie Amanda namówiła ją na pójście do X-factor.


Jake Bruke - były chłopak Cheryl. Zranił ją, zdradzając na jej oczach. Zachował się jak dupek. Jednak po jakimś czasie znów przypomina sobie o jego byłej. Staje się strasznie zazdrosny.


Alan Pick – najlepszy przyjaciel Cheryl, ma tak samo nierówno pod sufitem, pali, pije. Kiedyś kochał się w swojej przyjaciółce, jednak po szczerej rozmowie odpuścił sobie, wiedząc, że lepiej wyjdzie im przyjaźń. To z nim dziewczyna ma największe odpały.










Nathan Cloud – przyjaciel Cheryl i Alana. Najczęściej normalny, spokojny chłopak, lecz gdy tylko stanie wśród swoich zwariowanych przyjaciół, robi natychmiastową metamorfozę w zwariowane dziecko. Są przyjaciółmi od małego. Też gra na gitarze – akustyku.

______________________________________________

Niall Horan – z pochodzenia Irlandczyk, lat 19. Jest farbowanym blondynem i największym głodomorem świata. Od dawna marzy o miłości. Chciałby być kiedyś w zespole. Przychodzi na casting do X-factor, gdzie, jak się okazuje, poznaje przyjaciół na całe życie.


Louis Tomlinson – utalentowany 21 latek, za prośbami rodziny udaje się na casting do X-factor. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Ma świra na punkcie marchewek, może je jeść dzień i noc. Nie pozwala chodzić w ubraniach w paski.



Harry Styles – 18 latek, wielki flirciarz. Zawsze miewa starsze kobiety, dziewczyny kochają jego loki. Rodzina ma dość jego śpiewania pod prysznicem, więc wygania go na casting do X-factor. Tam jego życie zmienia się o 180 stopni.



Liam Payne – 19 latek z nieziemskim głosem. Decyduje, że musi zmienić coś w swoim życiu i udaje się na casting do X-factor. Ale jeśli chce przejść dalej, musi zapomnieć o karierze solowej. Wszyscy jego znajomi mówią na niego Daddy, ponieważ zawsze jest grzeczny i wszystkich pilnuje. Boi się łyżek.


Zayn Malik – postanawia sprawdzić swoje umiejętności na castingu do X-factor. Musi przejść przez wiele sytuacji, aby osiągnąć swój cel. Pod jego spojrzeniem kolana miękną wszystkim dziewczynom wkoło.




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz